fbpx Skip to content

PREIDENTA

 Odontologijos klinika Klaipėdoje. Ilgametė patirtis ir klientų pasitikėjimas!

 

Kai ieškoma geriausia odontologijos klinika Klaipėdoje – dažnai pacientai pasirenka būtent mus, nes Klaipėdos miesto gyventojams ir svečiams kokybiškas odontologijos paslaugas teikiame jau 27-us metus!

PREIDENTA platus teikiamų odontologinių paslaugų spektras, čia atliekamas: dantų gydymas, dantų protezavimas, dantų implantavimas, dantų balinimas, dantų estetinis plombavimas, burnos chirurgija, profesionali burnos higiena.

Pasinaudoję mūsų paslaugomis ne tik išvengsite karieso ir dantenų ligų, bet kartu bus užtikrintas dantų funkcionalumas, tad galėsite džiaugtis puikiai atrodančia, estetiška šypsena. 

SERVICES

Jums skauda dantį ir reikia jį plombuoti? Skausmas kyla dėl nesugydytų danties kanalų? Nuskilo dantis ar jo dalis? Norite jį išsaugoti ir reikalingas protezavimas? Nustatysime visas Jūsų skausmo ir nepatogumų priežastis bei jas išspręsime.

O gal Jūs tiesiog svajojate apie baltą kaip perlai šypseną? Jūsų dantų grožiui ir sveikatai padėtų estetinis dantų plombavimas? Užsukite į PREIDENTA ir mes padėsime surasti būtent Jums tinkantį sprendimą.

Mes mylime savo darbą!

DENTISTS

Džiaugiamės, kad mūsų klinikoje dirba išskirtinai kvalifikuoti odontologai – gydytojai, odontologo padėjėjai bei profesionali burnos higienistė. Pas mus naudojama naujausia įranga ir inovatyvios gydymo medžiagos.

To dėka mūsų odontologijos klinika Klaipėdoje visiems pacientams suteikia maksimaliai patogų ir veiksmingą odontologinių problemų sprendimą, prisitaikant prie individualių paciento poreikių.

ATSILIEPIMAI

PREIDENTA PRIVALUMAI

  • Naujausia įranga: Naudojame tik naujausią ir pažangiausią šių dienų įrangą, kurios dėka teikiamos odontologijos paslaugos yra išskirtinai kokybiškos.
  • Kokybės ir kainos santykis: Odontologinės paslaugos suteikiamos už priimtiną kainą, lyginant su kitomis tokias paslaugas teikiančiomis įstaigomis.
  • Odontologinės paslaugos išsimokėtinai: Bendradarbiaujame su INBANK lizingu, tad už mūsų paslaugas galite atsiskaityti ir mokant dalimis.
  • PREIDENTA bendradarbiauja su TLK: Senjorams ir nedarbingo amžiaus žmonėms protezavimo paslaugas galime atlikti Ligonių kasų biudžeto lėšomis. Kompensacijos dydis šiuo metu siekia net 670 eur.
  • Patogi lokacija: Mūsų odontologijos klinika Klaipėdoje yra įsikūrusi centrinėje miesto dalyje, santykinai netoli autobusų stoties, tad ji lengvai pasiekiama tiek asmeniniu, tiek visuomeniniu transportu.
  • Paslaugų pritaikymas: Odontologinės paslaugos suteikiame ir vaikams nuo 6 metų amžiaus.
  • Požiūris į dantų estetiką: PREIDENTA gydytojų siekiamybė – kiekvieno paciento dantų paviršių atkurti suteikiant itin natūralų estetinį vaizdą, taip išvengiant plastiką primenančio dantų vaizdo. Natūralus estetinis vaizdas protezavime užtikrinamas – aukščiausios kokybės medžiagų, inovatyvios darbo technikos ir patyrusių protezavimo specialistų dėka.
  • Platus dantų restauracijos paslaugų spektras: Išklausius kiekvieno paciento poreikius ir nuodugniai aptarus norimus rezultatus, pacientui sukuriama individuali šypsena, kuri savo išvaizda prilygsta natūraliems dantims. Atsižvelgiant į situacijos individualumą, rezultatui pasiekti yra pasitelkiamas – dantų balinimas, estetinis plombavimas, protezavimas arba implantavimas.
  • Naujausios technologijos: Mūsų klinikoje naudojami išskirtine kokybe pasižymintys šveicariški STRAUMANN SLA dantų implantai, kad būtų užtikrintas tiek pilnavertis kramtymo funkcionalumas, tiek ilgalaikė ir sveikai atrodanti šypsena. Šaknies kanalo valymui ir kitiems išskirtinio kruopštumo reikalaujantiems dantų gydymo aspektams mes naudojame “CarlsZeiss” kompanijos mikroskopą, kuris leidžia mūsų odontologams sėkmingai išgydyti pačius sudėtingiausius atvejus ir maksimaliai išsaugoti ar atstatyti pacientų dantis. 

PREIDENTA SPRENDŽIA PACIENTŲ ODONTOLOGINES PROBLEMAS!

Mes teikiame visas odontologines paslaugas apimantį gydymo ir estetinių procedūrų spektrą, įveiksiantį visas Jūsų dantų problemas.

Apsilankykite pas mus ir jau netrukus galėsite mėgautis sveika ir natūraliai atrodančia šypsena!

Esame įsikūrę Klaipėdoje – J. Karoso g. 15-3. Čia Jūsų laukia malonus aptarnavimas ir profesionalūs gydytojai – odontologai.

Jums tinkančiai procedūrai registruokitės Jums patogiu būdu:

REGISTRATION

Pasirinkite reikalingą paslaugą ir užsiregistruokite Jums patogiu laiku.

Dėl chirurginių ir kitų paslaugų, skambinkite į registratūrą tel. nr. +370 678 17700 arba palikite savo tel. nr. ir mes susisieksime su Jumis per 24 val.