fbpx Skip to content

Oral surgery

Burnos chirurgija – specializuota odontologijos šaka, kurios metu burnos ertmėje atliekamos įvairios chirurginės procedūros. Dažniausiai atliekama burnos chirurgijos procedūra – dantų šalinimas. Vietinės nejautros dėka – tai neskausminga procedūra.

PREIDENTA odontologijos klinikoje kiekvieną danties šalinimą įvertina gydytojas chirurgas. Žiūrimos ir rekomenduojamos visos įmanomos priemonės (pvz.: endodontinis gydymas), padėsiančios išsaugoti dantį. Ir tik tada, kai nelieka jokių išgydymo galimybių, dantis yra šalinamas. Tai labai svarbus momentas, kramtymo funkcijai išsaugoti.

Mūsų odontologijos klinika pasiruošusi padėti, kai reikalingas protinių dantų šalinimas. Jie šalinami jei:
 • severe tooth decay;
 • periodontal diseases;     
 • a fractured tooth;
 • treatment of the malocclusion;
 • wisdom tooth removal.

Retinuotų dantų šalinimas yra rimta chirurginė intervencija, po kurios galima rizika patirti: minkštųjų audinių patinimą, mėlynių susidarymą, apsunkintą žiojimąsi, nervų ar kraujagyslių pažeidimą, diskomfortą pooperaciniu laikotarpiu.

Mūsų odontologijos klinikoje atliekamos įvairios chirurginės procedūros:
 1. pieninių ir nuolatinių dantų, jų šaknų šalinimas;
 2. retinuotų dantų užuomazgų operacinis šalinimas;
 3. Resections of the apex of dental roots
 4. Surgical treatment of various inflammatory diseases of teeth
 5. Dental implantation
 6. dantenų plastika;
 7. kaulo trūkumo atstatymas;
 8. sinuso pakėlimas ir kt.
 
Following the minimally invasive surgery an artificial crown is fixed on the implant, whose neither appearance nor functionality differ from the natural tooth. At Preidenta Clinic we as well do adjustable bone regeneration (RKR) technique surgery and sinus lift surgery.  

REGISTRATION

Pasirinkite reikalingą paslaugą ir užsiregistruokite Jums patogiu laiku.

Dėl chirurginių ir kitų paslaugų, skambinkite į registratūrą tel. nr. +37067817700 arba palikite savo tel. nr. ir mes susisieksime su Jumis per 24 val.