fbpx Skip to content

Dental implantation

Dantų implantavimas – tai pats pažangiausias ir šiuolaikiškiausias dantų eilių defektų atstatymo būdas, kai į žandikaulio kaulą įsriegiamas danties šaknies formos implantas ir ant jo fiksuojamas laboratorijoje pagamintas danties protezas. Daugeliu atvejų dantų implantai yra vienintelė tinkama išeitis, siekiant atstatyti dantų kramtymo funkciją, struktūrą ir estetinį vaizdą. Dantų praradimas yra skausmingas kiekvienam žmogui. Šiandieninių aukštųjų technologijų dėka šis praradimas atstatomas labai efektyviai.

 
Kodėl verta rinktis dantų implantavimą?
  1. Visų pirma – tai neišimami protezai, jie yra labai estetiški ir atrodo natūraliai
  2. Netekus dantų – tai ilgaamžis protezavimas.
  3. Nereikia šlifuoti greta defekto esančių kitų dantų.
  4. Atstačius kramtymo funkciją, kramtymo spaudimas paskirstomas ir į žandikaulį, todėl išvengiama kaulo nykimo.
  5. Protezavimas implantais draugauja su visais kitais dantų protezavimo būdais, tokiais kaip – karūnėlės, tiltai bei išimami protezai.
  6. Didžiausias privalumas – dažniausiai vienintelis būdas išvengti išimamų dantų protezų.

An implant is a small metal post which is placed into the jawbone. It replaces the natural tooth root. Dental implants are made of titanium, which is extremely compatible with the human body: it integrates with the jawbone perfectly, it does not cause allergies and it is not rejected by the immune system.
Following the minimally invasive surgery an artificial crown is fixed on the implant, whose neither appearance nor functionality differ from the natural tooth. At Preidenta Clinic we as well do adjustable bone regeneration (RKR) technique surgery and sinus lift surgery.

 

REGISTRATION

Pasirinkite reikalingą paslaugą ir užsiregistruokite Jums patogiu laiku.

Dėl chirurginių ir kitų paslaugų, skambinkite į registratūrą tel. nr. +37067817700 arba palikite savo tel. nr. ir mes susisieksime su Jumis per 24 val.