fbpx Skip to content

National Health Insurance Fund

PREIDENTA odontologijos klinika bendradarbiauja su Teritorinėmis Ligonių Kasomis (TLK), kurių dėka yra suteikiama TLK kompensacija protezavimui.   

Trumpai apie TLK kompensaciją protezavimui – paslaugų teikimą ir išlaidų kompensavimą:

  • Nuo 2021m. sausio 1d. keitėsi PSDF kompensacijos tvarka dėl dantų protezavimo, tačiau kompensacijos dydžiai ir sąlygos (2021-09-20) nepasikeitė.
  • Pagal tvarką, teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu: pensininkai, neįgalieji ir asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos iki 670,39 eur, vaikams iki 18 metų – iki 299,37 eur (retais atvejais, kai reikalingas sudėtingesnis ir brangesnis gydymas, kompensuojama suma gali siekti iki 1804,86 eur (nustato konsiliumas).

Kreipimosi į TLK eiga:

  1. Kreiptis į savo šeimos gydytoją arba savo pasirinktos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos odontologą, kad jis įvertintų Jūsų dantų būklę ir užregistruotų į TLK elektroninę sistemą. Reikalingas pranešimas, patvirtinantis, kad Jums paskirta TLK kompensacija protezavimui. Norime nuraminti, kad netgi pametus šį dokumentą, elektroninėje sistemoje šis sprendimas išliks ir bus matomas Jūsų apsilankymo metu mūsų klinikoje.
  1. Atvykti pas mus į kliniką konsultacijai. Registruojantis konsultacijai, būtinai įspėkite mūsų specialistus apie Jums paskirtas TLK lėšas protezavimui. Jei su savimi turite tai įrodantį pranešimą – pateikite jį registruojančiam asmeniui.
  2. Pirmosios konsultacijos metu Jums bus sudarytas gydymo planas. Jums nusprendus, kad jis yra tinkamas, mūsų specialistai TLK elektroninėje sistemoje pažymės, kad dantų protezavimui Jūs pasirinkote odontologijos kliniką PREIDENTA.
  3. Tolimesnių apsilankymų metu, Jums bus suteiktos gydymo plane suderintos protezavimo paslaugos.
  4. Užbaigus dantų protezavimo procesą, TLK sistemoje bus pažymėta apie Jūsų gydymo pabaigą. Esant poreikiui, nuo šios datos praėjus ne mažiau kaip 3 metams, pagal galiojančią tvarką, Jūs galėsite kreiptis dėl dantų protezavimo finansavimo iš naujo.

Naudinga žinoti:

  • Gydymo plane bus pateikta išsami informacija apie gydymo etapus, bendrą gydymo kainą. Jei pasirinktas gydymo būdas kainuotų daugiau nei paskirta Teritorinių Ligonių Kasų lėšų, bus aiškiai išskirta, kuri dalis kompensuojama, o kurią dalį reikės apmokėti pačiam pacientui.
  • Pametus pranešimą apie paskirtą kompensaciją, klinikoje užteks pateikti Jūsų asmens dokumentą.
  • SVARBU! Visi dantų protezavimo darbai, atlikti iki Jums paskirtų TLK lėšų registracijos elektroninėje sistemoje, nebus kompensuojami.
Kilus klausimams, kreipkitės į mūsų darbuotojus, mes su malonumu Jums viską paaiškinsime ir nukreipsime tolesniems veiksmams mūsų klinikoje!

 

REGISTRATION

Pasirinkite reikalingą paslaugą ir užsiregistruokite Jums patogiu laiku.

Dėl chirurginių ir kitų paslaugų, skambinkite į registratūrą tel. nr. +37067817700 arba palikite savo tel. nr. ir mes susisieksime su Jumis per 24 val.