Skip to content

Odontologijos klinika “Preidenta” - jau 27-erius metus sėkmingai veikianti šeimos verslo tradicija. Po 25-erių mylimo darbo metų, ilgametė klinikos vadovė, mama Lina Preibienė perdavė šį verslą savo įpėdinei, dukrai Gretai Žulpienei. Tapusi naująja odontologijos klinikos vadove, Greta žada darbams suteikti jaunos energijos. Kadangi klinikos “Preidenta” pavadinimas yra kilęs iš šeimos pavardės, todėl mes jaučiame stiprią atsakomybę dėl kiekvieno paciento, kuris įžengia pro mūsų duris. Įsikūrę Klaipėdos miesto širdyje, mes galime didžiuotis stipriu įsipareigojimu dirbti kokybiškai, savo gera reputacija ir mūsų profesionalų komanda, dirbančia kartu su mumis. Mes taip pat didžiuojamės tuo, kad gydymui naudojame moderniausias ir pažangias technologijas, o tai leidžia efektyviausiai atlikti procedūras ir lengviau po jų atsigauti pacientams. Graži šypsena - tai sveikatos požymis, o sveiki dantys -laimės dalis. Mes esame laimingi, galėdami pakviesti Jus į šią pokyčių kelionę kartu su mumis! Kiekvienas pacientas mums yra vienodai svarbus!

Išskirtinės mūsų dantų klinikos Klaipėdoje ypatybės

Mes naudojame tik naujausią įrangą ir pažangiausias odontologijos technologijas, siekdami, kad žmonės gautų išskirtinai kokybišką gydymą. Preidenta suteikia visas odontologijos paslaugas už priimtiną kainą. Štai kokie konkurenciniai pranašumai daro mus #1 odontologijos klinika:

  • Prieinamumas Mūsų klinika yra įsikūrusi centrinėje miesto dalyje santykinai netoli autobusų stoties, tad ji lengvai pasiekiama tiek asmeniniu, tiek visuomeniniu transportu. Taip pat priimame vaikus nuo 6 metų amžiaus.
  • Estetiniai procedūrų aspektai  Preidenta gydytojai visada siekia kiekvieno paciento dantų paviršių atkurti suteikiant itin natūralią estetiką ir išvengti plastiką primenančio dantų vaizdo.  Galite tuo įsitikinti peržiūrėję Preidentos odontologų darbų galerijąNatūralią estetinę išvaizdą protezavime lemia trys svarbūs aspektai – aukščiausios kokybės medžiagos, inovatyvi darbo technika ir patyrę protezavimo specialistai. PREIDENTA klinikoje dantų restauracijos pasirinkimas platus – nuo dantų balinimo ir estetinio plombavimo, iki įvairių rūšių protezavimo ir implantavimo. Išanalizavus kiekvieno paciento poreikius ir nuodugniai aptarus norimus rezultatus, pacientui sukuriama individuali šypsena, kuri savo išvaizda prilygsta natūraliems dantims.
  • Naujausios technologijos Mūsų klinikoje naudojami išskirtine kokybe pasižymintys šveicariški STRAUMANN SLA dantų implantai, užtikrinantys tiek pilnavertį kramtymo funkcionalumą, tiek ilgalaikę ir sveikai atrodančią šypseną. Šaknies kanalo valymui ir kitiems išskirtinio kruopštumo reikalaujantiems dantų gydymo aspektams mes naudojame Carls Zeiss kompanijos mikroskopą, kuris leidžia mūsų odontologams sėkmingai išgydyti pačius sudėtingiausius atvejus ir maksimaliai išsaugoti ar atstatyti Jūsų dantis. 
preidenta

Klinikos vadovė
Greta Žulpienė