fbpx Skip to content

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas daugeliui asocijuojasi su bedante burna, prasta estetine išvaizda, kramtymo funkcijos sutrikdymu ir t.t. Dantų protezavimas atliekamas, kai nemaža dantų dalis yra prarasta, dantys nulūžę ar dėl kitų priežasčių nuosavų dantų nėra.

Svarbiausias dantų protezavimo uždavinys yra atstatyti kramtymo funkciją ir tik po to seka kiti trūkumų šalinimo etapai. Kartais dėl tam tikrų priežasčių, atkurti danties plombinėmis medžiagomis negalima, o naujų technologijų dėka, pacientams galime pasiūlyti labai daug dantų protezavimo variantų.

Dantų protezai būna įvairūs:
  1. Cirkonio keramika. Tai pagrindinė patvariausia keramika, kuri šiais laikais naudojama dažniausiai.
  2. Vainikėliai.
  3. Tiltai.
  4. Bemetalės keramikos protezai. Dėl estetinio vaizdo dažniausiai naudojami priekinių dantų srityje, nes praleidžia šviesos spindulius, todėl šie protezai atrodo ypač natūraliai.
  5. Protezai ant implantų.
  6. Plokštelės.
  7. Lanko atraminiai protezai (išimami).

Naujų technologijų dėka, šiandien jau nereikia bijoti, kad protezuoti dantys atrodys „dirbtinai“. Mūsų odontologijos klinikoje yra nuosava dantų technikų laboratorija, kur bus pagaminti kokybiški ir estetiškai atrodantys dantų protezai.

PREIDENTA yra pasirašiusi sutartį su Klaipėdos ligonių kasomis, todėl dantų protezai pensijinio amžiaus žmonėms, vaikams iki 18 m. ir neįgaliems, kompensuojami iš PSDF (Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto) lėšų pagal Sveikatos apsaugos ministro nustatytą tvarką.

 
Susigrąžinkite džiaugsmą ir gyvenimo kokybę. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

REGISTRACIJA

Pasirinkite reikalingą paslaugą ir užsiregistruokite Jums patogiu laiku.

Dėl chirurginių ir kitų paslaugų, skambinkite į registratūrą tel. nr. +37067817700 arba palikite savo tel. nr. ir mes susisieksime su Jumis per 24 val.