PREIDENTA – odontologijos klinika Klaipėdoje, ilgamečio ir kokybiškų odontologijos paslaugų vardą pelniusio medicinos verslo pavyzdys. Šis aukštos kvalifikacijos savo srities profesionalų – odontologų ir atsidavusio kolektyvo sinchronas leidžia mums garsiai apie save kalbėti! Jaunos energijos įnešusi ir savo pažadą ištesėjusi, paveldėtą šeimos verslą jau trečius metus puoselėjanti Greta Žulpienė, tik džiaugiasi, kad net 27-us metus skaičiuojanti populiari odontologijos klinika Klaipėdoje yra viena geriausių klinikų mieste.

 

Esame nedidelė, tačiau itin jauki ir šeimų pamėgta odontologijos klinika Klaipėdoje. Dažnai sulaukiame komplimentų, kad pas mus klientai jaučiasi kaip namuose – šilta, jauku. Mūsų erdvė yra visiška didelių medicinos centrų priešingybė.

 

Iš kartos į kartą perėjusi atsakomybė išlaikyti gerą klinikos reputaciją, įpareigoja užtikrinti maksimaliai kokybiškai teikiamas odontologines paslaugas. Didžiuojamės ne tik savo aukštos kvalifikacijos odontologų komanda, kuri profesionaliai naudoja pažangiausias šių dienų technologijas, bet ir džiaugiamės pacientų rekomendacijomis, kurios yra mūsų darnios komandos kokybiško ir pasitikėjimą pelniusio darbo įvertinimas.

 

Mes net neabejojame, kad graži pacientų šypsena – tai laimės požymis, o sveiki dantys – svarbi sveikatos dalis. Mes esame laimingi, kad galime pasitarnauti, jog Jūsų dantys būtų ilgam sveiki, o šypsenos – laimingos!

 

Kiekvienas pacientas mums vienodai svarbus!

Preidenta

Klinikos vadovė
Greta Žulpienė